Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.03.2024, 05:12

Загальноосвітня школа

смт. Раухівка

сайт знаходиться в стані розробки



Меню сайту
Наше опитування
Всього відповідей:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Адреса школи

вул. Радянська, 3
смт. Раухівка
Березівський р-н
Одеська обл.

Поради психолога

Скільки часу на виконання домашніх завдань?

                             

ШАНОВНІ  БАТЬКИ!

 

 Школа, гуртки, секції, додаткові заняття, а ввечері ще  ціла купа  домашніх завдань. Не дивно, що дитина знесилюється, робить помилки, засинає над підручниками, або навпаки, швиденько робить уроки абияк, щоб мати час відпочити. Якщо бачите, що дитина перевтомлюється, варто на деякий час відмовитися  від додаткових занять. Також звертайте увагу на те, скільки часу ваша дитина приділяє приготуванню уроків. Психологи радять у найбільш завантажені дні дозволити школяреві виконувати не всі уроки.  Скажімо, замість 8 завдань зробити 6, але якісно.

Рекомендується починати з письмових домашніх завдань. Однак, корисним буде запропонувати дитині першим зробити предмет, що подобається найбільше. Натхненний успіхом школяр й інші завдання виконає швидше і краще. Якщо дитина втомилася від уроків, дайте можливість відпочити: поспілкуйтесь на цікаву тему, обговоріть минулий день, сплануйте вихідні. Не варто заповнювати перерви між завданнями іграми на комп’ютері або переглядом телевізійних програм, адже тоді втратиться користь: мозок і очі не отримають належного відпочинку.

Щодо тривалості підготовки домашнього завдання, є навіть спеціальні санітарні норми для школярів різних вікових груп, затверджені у Міністерстві  освіти і науки, молоді та спорту України:

                        1 клас – домашні завдання не задаються;

                        2 клас – до 45 хвилин;

                        3 клас – до 1 години 10 хвилин;

                        4 клас – до 1,5 години;

                        5 -6 класи  – до 2,5 годин;

                        7-9 класи –    до 3 годин;

                        10-11 класи – до 4 годин

При цьому обсяг домашніх завдань   з усіх предметів має бути таким, щоб на їх виконання не перевищував цих норм. Тому, якщо дитина «не вкладається», не варто одразу звинувачувати її в повільності. Можливо, психіка вашої дитини влаштована так, що їй потрібно більше часу на виконання  певних завдань. У будь-якому разі стежте, щоб виконання домашнього завдання  не розтягувалося на весь вечір

Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Сайт створено у системі uCoz